Uskallamme väittää, että Rolls on Suomen reiluin vaihtoehto niin asiakkaalle kuin Rolls-yrittäjälle. Olemme kotimainen pikaruokaketju, jolla on yli sata toimipistettä ympäri Suomen.

Ensimmäinen Rolls perustettiin Seinäjoelle lähes kolmekymmentä vuotta sitten. Rollsin MaMat, PaPat ja BaByt ovat saaneet vuosien varrella rinnalleen paljon lisää tuotteita. 
Reiluus on meille arvo, eikä Rollsista kukaan lähde nälkäisenä. Suomalaisena perheyrityksenä myös kotimaisuus on meille tärkeää ja tuotteita ja yhteistyökumppaneita valitessamme priorisoimme aina kotimaiset tuotteet ja palvelut. Olemme matkasi varrella.

Tiimimme

arto

Arto Virtakari

toimitusjohtaja
arto.virtakari@rolls.fi
p. +358 400 650789

jouko

Jouko Huumo

ketjujohtaja (franchising-tiedustelut)
jouko.huumo@rolls.fi
p. +358 50 5748833

soile

Soile Ojala

tuotepäällikkö
soile.ojala@rolls.fi
p. +358 405 873661

tiina

Tiina Huumo

asiakaspalvelupäällikkö
tiina.huumo@rolls.fi
p. +358 400 706 288

tomi

Tommi Oksanen

hallintopäällikkö
tommi.oksanen@rolls.fi
p. +358 440 651370

ghocon

Rolls Markkinointi

Ghocon
markkinointi@rolls.fi
p. +358 505 395009