Dipit

Dipit 1,00€

Vaihtoehdot: Rolls, Valkosipuli, Mangoraja, Remoulade, Barbeque, Real-majoneesi, Savupaprika, Vegan-valkosipuli

Osasto:

Ravintoarvot & Allergeenit

DIPIT

ArvotEnergia (Kj)Energia (kcal)Proteiini (g)Rasva (g)Hiilihydraatti (g)Suola (g)Kuitu (g)    Allergeenit
DIPITper annosper annosper annosper annosper annosper annosper annosLaktoosiKanan- munaGluteeniMaito prot.SoijaSinappiSeesamin- siemenKalium- disulfiittiSelleriPähkinä
Kala/ äyriäiset
ROLLS5751350.512.56.00.60.0-+---+-----
REMOULADE 12002900.4305.00.50.0-+---+-----
MANGORAJA 12002900.4305.00.50.0-+---+-----
VALKOSIPULI 11252750.6293.20.60.0++-+-+-----
SAVU-PAPRIKA14003250.537.50.90.40.0-+---+-----
REAL MAJONEESI14933570.639.50.70.60.0-+---------
BARBEQUE4211010.50.1241.00.0-----+--+--
VEGAN-VALKOSIPULI9672350.324.92.40.70.0-----+-----