Dipit

Dipit 1,00€

Vaihtoehdot: Rolls, Valkosipuli, Mangoraja, Remoulade, Barbeque, Real majoneesi, Savupaprika

Osasto:

Ravintoarvot & Allergeenit

DIPIT

ArvotEnergia (Kj)Energia (kcal)Proteiini (g)Rasva (g)Hiilihydraatti (g)Suola (g)Kuitu (g)    Allergeenit
DIPITper annosper annosper annosper annosper annosper annosper annosLaktoosiKanan munaGluteeniMaito prot.SoijaSitruunaSokeriTomaattiSelleriPähkinä
Kalaa/äyriäiset
ROLLS230540520.000.00-+----++---
REMOULADE 3969501020.180.00-+----+----
MANGORAJA 50312001320.340.00-+----+----
VALKOSIPULI 87520902310.000.00++---++----
SAVU-PAPRIKA54213001400.200.00-+--+++----
REAL MAJONEESI4149901100.170.00-+---++---
BARBEQUE16840009.60.380.00------+++--